otel dekorasyon

başa dön
14 NİSAN
1419 defa Okundu

Modern Showroom

Ela Dizayn dan Modern Showroom

Duvar kağıdı denildiğinde, Akdeniz Bölgesi'nde akla gelen firmalar içerisinde ilk sıralarda yer alan Ela Dizayn, yenilenen showroomuyla beraber ürün konseptlerinde de farklılık yarattı.

2008 yılından beri özellikle ithal duvar kağıtları konusunda satıştan öte projeli konsept işlere imza atan Ela Dizayn, kendini yenileyerek ürün odaklı bir farkındalık yarattı. Son derece hareketli olan duvar kağıdı sektörünün dinamiklerini yakalamayı başaran firma, showroom yeniliği ile beraber uluslararası ürün gamına ait dünyaca ünlü trend markaların yeni ürünlerini de portföyüne ekledi.

Ela Dizayn, her yıl değişen trendlerin takipçisi…

Standartlarını yüksek tutan nitelikli konut, villa, turizm tesisi vb. daha pek çok yapının duvarlarını renklendiren Ela Dizayn yetkilileri, yeni konsept sunumlarıyla adeta bir sanat galerisi inceliğinde ürün sergilediklerini ve satış sonrasında mekanlara artı değer katan tüm bu ürünlerin profesyonel işçilik kalitesiyle uygulandığını belirtti. Ürün çeşitlerinin arasında hammaddesi kağıt olanlarının haricinde vinyl, hasır, bambu, mika, ipek, kadife ya da swarovski taşlı özel koleksiyonların bulunduğunun altını çizen yetkililer, duvar kağıdı sektöründe her yıl değişen trendi yakaladıklarının, bu anlamda üstlendikleri her projede memnuniyet sağladıklarının altını çizdi. Zaten sahip oldukları haklı prestijle beraber mimarlar ve iç mimarlar için profesyonel birer çözüm ortağı olan Ela Dizayn'ın 2015-2016 sezon incelikleri de görülmeye değer estetikte ve zarafette pek çok kategoriye sahip.