otel dekorasyon

başa dön
7 AĞUSTOS
341 defa Okundu

Antalya’dan Balıkesir’e turizm köprüsü

Antalya’dan Balıkesir’e turizm köprüsü

Prestijli projeleriyle adını duyuran, KGM GROUP çatısı altında faaliyet gösteren KGM İnşaat, bu ay içinde temeli atılacak olan Balıkesir Hilton Duble Tree Hotel ile Antalya’dan Balıkesir’e turizm köprüsü kuracak.

Antalya merkezli KGM İnşaat, bu ay içerisinde temeli atılacak olan Balıkesir Hilton Duble Tree Hotel projesi ile kentin çehresini değiştirecek muhteşem projeye imza atıyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde işletmeci rolünü de üstlenen KGM GROUP Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Karakaya, projenin tamamen kendi öz kaynaklarıyla tamamlanacağını belirterek, KGM İnşaat’ın uzun yıllara dayanan tecrübesiyle dünyaca ünlü bir hotel grubu markasının Balıkesir’e kazandırılacağını söyledi.

5 yıldızlı tesis

Projenin bu yıl sonu itibariyle tamamlanacağını belirten İlhan Karakaya, 167 odadan oluşan tesisin 350 yatakla turizme hizmet edeceğini ifade etti. Karakaya, “Ülkemizin geleceğine güvenimiz tam ve yatırım yapmaktan kaçınmıyoruz. Aksine elimize geçen imkanlar dahilinde bu topraklara yatırım yapmak gibi bir vatan borcumuz var. Bu işbirliği kapsamında başta Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ve bizlere destek veren tüm yetkili kurumlara teşekkür ediyoruz. Amacımız Antalya’dan Balıkesir’e bir turizm köprüsü kurmak. Yıllarca Akdeniz çanağında ve yurtdışında pek çok turizm tesisinde mermer uygulamaları gerçekleştirdik, anahtar teslim tesisler inşa ettik ve yeni projelerle de yolumuza devam ediyoruz. Tecrübelerimizi işletmeciliğe de taşımayı hedefliyoruz” dedi.