otel dekorasyon

başa dön
8 AĞUSTOS
729 defa Okundu

Keyifli bahçelerin sıra dışı markası: Sette

Keyifli bahçelerin sıra dışı markası: Sette

1996 yılında kurulan Kıral Mobilya'nın tescilli markası olan Sette Home Garden Office yeni bahçe mobilyalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sette, ulusal ve uluslararası pazarda hizmet sürdüren turizm tesislerinin, restoranların, kafelerin, kurumsal firmaların ve kamu kuruluşlarının iç ve dış mekan hareketli mobilya ihtiyaçlarını temin ediyor.

Sandalye, koltuk, masa, oturma grupları, köşe takımları, dinlenme koltukları, şezlonglar, sehpalar, salıncaklar ve aksesuarlardan oluşan Sette Home Garden ürünleri, önemli stok kapasitesiyle yatırımcı isteklerine anında cevap verilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra marka olarak turizm tesisleri, oteller, restoranlar ve kafeler için özel ölçülerde ve modellerde butik tasarımlar da gerçekleştiriliyor.

Ekstra dayanıklı üretim

Sette, kullanım yoğunluğu yüksek olan otel, restoran vb. mekanlar için ekstra dayanıklı üretimler gerçekleştiriyor. Özellikle bahçe mobilyalarının iskeletleri, ekstra ALM. kalınlığı ve ekstra PVC katkısıyla kırılma ve kopmalara karşı dayanıklı olarak piyasaya sunuluyor. Uygun fiyat politikasıyla da dikkat çeken Sette, alternatifli stoklarıyla da sektör tarafından tercih ediliyor.

Başta Antalya olmak üzere birçok zincir otele ürün veren Sette; Türkiye’de ve dünyada önemli kafe, restoran ve otelleri referansları arasına katarak bahçe mobilyalarındaki kaliteyi Türkiye’den birçok ülkeye taşıdı.