otel dekorasyon

başa dön
29 AĞUSTOS
699 defa Okundu

Doğanın Ahengine Sanatın Renkleri Karışıyor

Doğanın Ahengine Sanatın Renkleri Karışıyor 

Biraz farklı bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız, binaların arasında değil de bungalovlarda kalıp, sabah toprağa basarak uyanıp, ağaçların arasında kahvaltı yapıp, gün boyu akacak bir sanat etkinliğinin birinci şahidi olup, akşam kamp ateşi etrafında oturup sanattan, sanatçıdan, doğadan konuşacağınız harika bir etkinlik sizi çağırıyor. 

26-31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan 1. Kemer Uluslararası Sanat Sempozyumuna yurt içi ve yurtdışından birçok sanatçı katılacak. Küratör Sinan Mucur tarafından organize edilen etkinliğe Erendiz Otel ev sahipliği yapıyor. 6 gün sürecek olan etkinlik,  Erendiz Otelin bahçelerinde ve odalarında gerçekleşecek olan canlı performanslarla hem sanatseverlere hem de doğaseverlere farklı bir deneyim yaşatacak.

Programın katılımcıları, Farida Hamitovna, Celalettin Tandoğdu, Aziz Karakoç, Orhan Gazi Binboğa, İbrahim Kuzey, Anna Purna, Şahin Özen, Akife Meral Dekeli, Korkut Tiryaki ve Atila Aktürk gibi yurt içi ve yurtdışında birçok sanat eserine imza atmış sanatçılardan oluşmakta.

Bünyesinde birçok spor ve sanat organizasyonu gerçekleştiren Erendiz Otel bu özel etkinliğe de ev sahipliği yaparak, misafirlerine doğal bir atmosferde, farklı bir deneyim yaşatacak.