otel dekorasyon

başa dön
29 AĞUSTOS
721 defa Okundu

BİR YOLCULUK HİKAYESİ GAN SPACES

BİR YOLCULUK HİKAYESİ: GAN SPACES

Ünlü İspanyol Tasarım firması GAN, bahçeye ilk adımını, dünyaca tanınmış Mimar Patricia Urquiola ile attı.İlk bahçe deneyiminde ,iç mekan ve dış mekan arasındaki tüm sınırları kaldıran GAN tasarımları,işlevselliği kadar içinde bir yolculuğu barındırıyor olması ile de fark yarattı.

 

 

’’Dünyada sınır tanımayan sanatçılar var ve her şeyi değiştiren yolculuklar.’’

 

Dünyaca ünlü İspanyol Mimar ve tasarımcı Patricia Urquiola, Hindistan’a yapmış olduğu bir seyahatte, orada gördüğü Moğol mimarisinin inceliği ve uyumu ile büyülenir. Gördüğü bahçeler, teraslar ve minyatürler, huzursuz hayal gücünü harekete geçirdi. Ve yaratıcılığını harekete geçiren kıvılcım yeni bir koleksiyona ilham kaynağı oldu. Patricia Urquiola, GAN markası ile bir araya gelerek bahçeler de masalsı bir koleksiyon oluşturdu.

GAN Spaces serisi çerçevesindeki ilk açık hava serüveni olan BAHÇE KATMANLARI, açık havada yaşam için sınırsız olanaklar sunan, kilim, paspaslar ve yuvarlak yastıklardan oluşan, farklı şekillerde düzenlenebilen bir koleksiyon.

Evin içindeki konforu bahçeye taşıyan GAN Spaces serisi, rulo yastıklar ve doldurulmuş ince minderler ,aynı konseptte tasarlanmış halılar ve paspaslar üzerinde konumlandırılmış. Motiflerin tamamında geometrik bir bütünlük hakim.

Patricia Urquiola GAN Spaces serisi ile bir kez daha ustalıklı tasarım becerilerini sergiliyor. Bahçede bambaşka bir dünyayı enfes tasarım dilini kullanarak yorumluyor.

Gri ,mavi ve toprak renklerinin hakim olduğu koleksiyon da renk bütünlüğü de açık hava kullanımı için mükemmel bir bütünlük sağlamakta.

İlham verici tasarımlar, ileri teknoloji ürünü malzemeler ve dolgular ile birleştirilmiş. Dış mekan kullanımında en yüksek performansın alınabileceği özel ve dayanıklı iplikler, hızlı kuruyan dolgu malzemeleri kullanılmış.

GAN Spaces serisi, Patricia Urquiola ismi ile hikayesi olan bir yolculuğu anlatıyor.