otel dekorasyon

başa dön

Uzak Doğunun Şımartan Dokunuşu Inıala Beach House

Uzak Doğu’nun Şımartan Dokunuşu Inıala Beach House

7 kilometre uzunluğundaki Natai kumsalının en bakir köşesinden, Andaman Denizi ufkuna göz kırpan Iniala Beach House, sakin, dingin, mutlu ve huzurlu bir tatil arayışında olan herkesi fazlasıyla tatmin edecek özelliklere sahip.

Temel amacı, kişiye özel hizmet sunmak olan otelin bu konuda sınırları zorlayacak bir misafirperverliği bulunmakta.

Villalarda görevlendirilmiş özel spa terapistleri, hizmetliler, aşçılar, kapıda hazır bekleyen şoförler sayesinde,Uzak Doğu’nun ünlü ağırlama sanatını son raddesine dek yaşıyorsunuz. Bu bağlamda otelin belirlediği bir zaman limiti yok. Yani “Kahvaltı servisimiz 10:00’da biter, tekne gezimiz saat 15:00’te başlıyor,” tarzı söylemleri unutun. Burada kahvaltınızı istediğiniz an, istediğiniz yerde,menü dışına çıksanız dahi istediğiniz lezzetlerle yapabilir; 24 saat danışmanlık sağlayan yardımcınızla istediğiniz an ufak bir şehir turu tasarlayabilirsiniz.

Toplamda sadece 20 yetişkin ve 12 çocuğa konaklama imkanı sunan kompleks, mimari dokusunda gelenekselden fütüristtik çizgilere bir çok izi üzerinde taşımakta.

Odaların biçimi, okyanusa doğru yönlendirilmiş merkezi eksende buluşan eğri çatılarla keyifli bir görsellik elde edilmiş. Odaların arasında doğrusal olarak uzanan havuzlar, görsel olarak odaları birbirinden uzaklaştırmakta. Tüm odaların iç mekan tasarımlarında benzerlikler olsa da tüm odalar birbirlerinden farklı tasarlanmıştır.

Otelin genel tasarımı, kullanılan eğriler, çizgiler ,iç ve dış mekanda kullanılan objeler, hepsinin amacı gelen misafirleri okyanusun sonsuzluğunda dinlendirebilmek, bakışları mavi sulara yönlendirebilmek çabası taşımaktadır.

Her villanın kendine ait spa salonu, özel bir terapisti ve fitness salonu bulunmaktadır.